Home ШОУ БИЗз Балкан Заборави да облече гаќи: Дара Бубамара само по градник (видео)

Заборави да облече гаќи: Дара Бубамара само по градник (видео)

133
0
SHARE

Дара Бубамара во минатото имаше проблеми поради приватни голи фотографии, но изгледа дека од своите грешки ништо не научила.

Пејачката продолжува да се фотографира и снима полу-гола, како што е и овој пат.

Дара по градник и без гаќички направи „бумеранг“ видео на Инстаграм и го објави.

Погледнете.

Poljubac za laku noc❤️

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here