Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Заборави да облече градник: Кендал Џенер ги прошета голите гради

Заборави да облече градник: Кендал Џенер ги прошета голите гради

104
0
SHARE

Кендал Џенер е единствената во кланот Кардашијан-Џенер која нема заводливи облини.

Напротив 21-годишната реалити ѕвезда има тело на супер-модел по кое воздивнуваат многу дами во светот.

На Кендал не и е проблем да го покаже телото на модните писти, ама изгледа и е проблем да носи градник.

Моделот се појави на аеродромот во Лос Анџелес во плетена маичка и панаталони кои го открија нејзиното тело.

Кендал на папараците им ги покажа голите гради, но и затегнатиот задник.

Погледнете.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here