Згоден милионер: Ова е новото момче на Анастасија Ражнатовиќ

Згоден милионер: Ова е новото момче на Анастасија Ражнатовиќ

81
0
СПОДЕЛИ

Анастасија Ражнатовиќ има ново момче со кое ќе си ја проба среќата во љубовта.

Овој пат станува збор за згоден милионер од Нови Сад.

Момчето е Ѓорге Кујиќ од Нови Сад, кој до неодамна беше во врска со старлетата Станија.

Тој важи за многу популарно момче во својот град, па се надеваме дека Анастасија ја најде својата сродна душа.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР