Home СПОРТ Останато Згодната одбојкарка Фернандез го „запали“ интернетот (видео)

Згодната одбојкарка Фернандез го „запали“ интернетот (видео)

124
0
SHARE

Згодните одбојкарки доста често знаат да ја кренат темературата со својата појава во салите, па и на плажите, но во изминативе 48 часа посебен хит на социјалните мрежи е една репрезентативка на Доминиканската Република која и тоа како е атрактивна за фокусот на камерманите.

Винифер Фернандез е одбојкарка која игра на позицијата либеро, но сепак нејзините одбојкарски квалитети останаа во втор план благодарение на беспрекорната убавина и облини.

Погледнете го видеото и уверете се:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here