Home ЗАБАВА Журка со Дј Вера Јанковиќ: Најдобрите мак и екс ју хитови во...

Журка со Дј Вера Јанковиќ: Најдобрите мак и екс ју хитови во Street Bar!

1995
0
SHARE

Забавата и овој викенд е во Street Bar – Кавадарци, па на време резервирајте го вашето место.

Викендот започнува уште во петок со бесплатни шотови за сите дами, а зад миксетата ќе ве забавува Dj Brko.

Lades Night која не се пропушта!

А, во сабота за сите љубители на најдобрите мак и екс Ју хитови, забавата е со мега популарната пејачка, долгогодишна водителка на МакФест и Dj Вера Јанковиќ.

Инфо за резервации ТУКА!

Не заборавајте, журките за паметење се во Street Bar – Кавадарци.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here