Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ѕирнете во домот на Рики Мартин, вреден 13 милиони долари

Ѕирнете во домот на Рики Мартин, вреден 13 милиони долари

1068
0
SHARE

Рики Мартин и неговиот свршеник Хуан Џозеф за списанието „Architectural Digest“ ги отворија вратите од нивниот дом во Беверли Хилс.

Имотот располага со површина од 280m2, вреди 13,5 милиони долари, а Рики го купил во 2016 година година.

Погледнете ги фотографиите и ве уверуваме дека неговиот дом ќе ве остави без здив.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here