Home LIFE STYLE Ѕирнете во луксузниот стан на Стинг

Ѕирнете во луксузниот стан на Стинг

1675
0
SHARE

Стинг го продаде својот лускузен стан во Њујорк за неверојатни 50 милиони долари.
Славниот музичар, кој пред два дена ја одушеви македонската публика со концерт за паметење, и неговата сопруга Труди го купија пентхаусот за 27 милиони долари пред девет години.
Домот се протега на два ката и на површина од 510m2. Модерниот ентериер и живописниот поглед кон Централ Парк би го придобиле секого.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here