Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Злато и луксуз на сите страни: Ѕирнете во домот на Доналд Трамп

Злато и луксуз на сите страни: Ѕирнете во домот на Доналд Трамп

111
0
SHARE

По неговата победа на претседателските избори, Доналд Трамп ја ужива својата најголема популарност.

И додека дел од светот се занимава со политиката на Трамп, другата половина се интересира за неговиот приватен живот.

Богатството на бизнисменот се проценува на 3 билиони долари, а тој е познат по голем број згради и бизнис центри.

Па сигурно Трамп има стотици станови, но во јавноста се појавија фотографии од неговиот дом со Меланија и синот Барон.

Луксуз и злато на сите страни, погледнете.

домот на доналд трамп

домот на доналд трамп

домот на доналд трамп

домот на доналд трамп

домот на доналд трамп

домот на доналд трамп

hitportal-tramp-7

hitportal-tramp-8

hitportal-tramp-9

hitportal-tramp-10

hitportal-tramp-11

домот на доналд трамп

домот на доналд трамп

домот на доналд трамп

домот на доналд трамп

домот на доналд трамп

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here