Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ја врзале помошничката и земале што им треба, крадци ја ограбиле Северина

Ја врзале помошничката и земале што им треба, крадци ја ограбиле Северина

13
реклама:Лето во Банско

Додека хрватската пејачка Северина е на Малдивите локални разбојници и влегле во нејзиниот стан во Загреб и ограбиле вредни но и сентиментални работи на пејачката.

Тие наишле на мал проблем со тоа што не очекувале слугинката да биде во станот додека газдарицата не е во земјата па морале да ја соборат и врзат додека тие „оперираат“.

Сеуште нема детали за случајот но медиумите успреаа да земат изјава од пејачката:

“Ова денес … Вие разбирате дека не можам да кажам ништо. Нека бидат сите живи и здрави. Се разбира, некои украдени работи имаат сентиментална вредност, но полесно ќе се справам со тоа. Тие го украдоа „моето дете“.Тоа е најлошото нешто што ми се случи. Работите имаат вредност, но можат да се надоместат. Изгубеното и украдено време без моето дете никогаш не може да се надомести “, изјави Северина за„ Јутарњи лист “.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------