Home ШОУ БИЗз Балкан Јелена Карлеуша била “рамна како даска”: Сите српски пејачки пред и по...

Јелена Карлеуша била “рамна како даска”: Сите српски пејачки пред и по естетските корекции (видео)

реклама:hotel PREMIER

Тие пленат со својот изглед и стил, а дополнителните можности за филтрирање на фотографиите на социјалните мрежи даваат впечаток дека пејачките од регионот изгледаат совршено.

Но повеќеро дами на српската естрада изгледаат непрепознатливо на почетокот на кариерата.

Цеца, Дара Буба Мара, Карлеуша и многу други дами по кои денеска мажите лудуваат, биле рамни како даска пред да стават силикони.

Дел од нив по естетската операција изгледаат многу подобро, но има и такви кои претерале!

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------