Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша во златни бикини кои скоро ништо не покриваат, пејачката не...

Јелена Карлеуша во златни бикини кои скоро ништо не покриваат, пејачката не запира со секси фотки

реклама:G Natural

Неможе да помине ниту ден ова лето а на Инстаграм да не се појават нови фотографии со облните на Јелена Карлеуша.

Пејачката како постојано да е на одмор па секојдневно од песочните плажи провоцира со секси фотки.

Секси изненадување Карлеуша на своите обожаватели им приреди и вчера со нови фотки и бикини кои скоро и ништо да не покриваат од нејзините интимни делови.

View this post on Instagram

Queen of zero fucks given 👑

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Endless summer ☀️🇹🇷🌊

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------