Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша затрупана во рози, сеуште пристигнуваат подароци за „Денот на вљубените“...

Јелена Карлеуша затрупана во рози, сеуште пристигнуваат подароци за „Денот на вљубените“ (фото+видео)

реклама:G Natural

Од секогаш Јелена карлеуша сакала да се издвои со се она што го прави и и се случува во нејзиното секојдневие.

Па претпоставувате дека и за „Денот на вљубените“ ништо не беше по различно. И овој пат Јелена се пофали со подароците и многуте рози кои ги доби на домашна адреса.

Иако бевме сведоци на скандалот и разделбата со нејзиниот сопруг Душко пред неколку недели, изгледа сепак парот наоѓа начин за повторно да се смири или душко решил на ваков начин да побара прошка?

За сега нема информации и детали на таа тема…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------