Home INFO Ќе ја препознаете ли? Видео од првата свадба на Јелена Карлеуша!

Ќе ја препознаете ли? Видео од првата свадба на Јелена Карлеуша!

реклама:G Natural

Бракот со Душко Тошиќ е втор за мега популарната пејачка Јелена Карлеуша.

Во 2004та година таа се венчаше со Бојан Кариќ,но по неполни пет месеци брак, парот се раздели.

Се шпекулираше дека Карлеуша го изневерила Бојан со телохранотелот, додека таа тврдеше дека сето ова и е наместено со цел да и се уништи бракот.

Погледнете дел од свадбената церемонија и како изгледаше Јелена како невеста.

РЕКЛАМИ: Hotel Premier Bansko ----------------------------------------------------