Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Џенифер Лопез и Бен Афлек као тинејџери, нежости и бакнежи на сите...

Џенифер Лопез и Бен Афлек као тинејџери, нежости и бакнежи на сите страни (ПАПАРАЦО ФОТКА)

реклама:Лето во Банско

Веќе нема сомнежи Џенифер Лопез и Бен Афлек се повторно заедно со оглед на тоа дека во светските таблоиди се појавија папарацо фотки како парот се бакнува.

Имено џенифер и Бен биле забележани како разменуваат нежности во еден ресторан во Малибу каде што биле на роденден кај сестрата на Џенифер.

Тие постојано се гушкале и бакнувале не забележувајки никој околу себе па дел од тие моменти ги фатиле и папараците.

Дали оваа втора шанса ќе биде успешна и ќе заврши со брак рано е да се каже.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------