Home INFO Џенифер Лопез во емотивна криза, ја откажа турнејата

Џенифер Лопез во емотивна криза, ја откажа турнејата

реклама:G Natural

Оваа година е турбулентна за Џенифер Лопез.

Нејзиниот нов албум „This is Me…Now“ помина слабо на „Spotify“ и „Apple Music“, не успевајќи да се најде меѓу топ 20.

Нејзините последни филмови добија негативни критики, а се шпекулира и за развод со Бен Афлек.

Лопез ја откажала светската музичка турнеја, наводно за да се посвети на семејството, но се зборува дека вистинската причина е недоволната продажба на билети.

На социјалните мрежи е критикувана и озборувана, со некои ја обвинуваат дека лажела за своето детство.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------