Home ШОУ БИЗз Ѕвезди 10 дена подоцна: Кајли Џенер прв пат во јавност по раѓањето на...

10 дена подоцна: Кајли Џенер прв пат во јавност по раѓањето на ќерката

SHARE

Кајли Џенер девет месеци беше далеку од очите на јавноста, но по раѓањето на ќерката, реалити ѕвездата се врати на стариот начин на живот.

Само десет дена по породувањето, Кајли се појави во Калифорнија.

Таа за ова појавување се одлучи за спортско издание; тесни шорцеви, широка јакна и патики.

Кајли изгледа одлично, иако пред 10 дена ја роди Сторми.