Home ШОУ БИЗз Балкан 10 години помлада: Ана Бекута ја промени фризурата (фото)

10 години помлада: Ана Бекута ја промени фризурата (фото)

SHARE

Ана Бекута одамна го нема променето својот имиџ, но сега реши да експериметира со косата.

Таа на социјалните мрежи објави фотографија од нејзиниот настап на која има кратка виткана коса, која мора да признаеме дека навистина ја подмладува.

„Ви посакувам убав, релаксирачки ден… недела е. Добро одморете се, и подгответе се за напорната недела, која е пред нас“, напиша Ана под фотографијата.

РЕКЛАМИ:
Loading...