Home ШОУ БИЗз Ѕвезди 20 милиони прегледи: Ријана со голи гради во новиот спот (видео)

20 милиони прегледи: Ријана со голи гради во новиот спот (видео)

SHARE

Ријана во петокот го објави новиот видео запис за соработката со диџеј Калед и Брисон Тајлер.

Песната го носи насловот „Wild Thoughts“, а во истата се искористени семплови од големито хит на Сантана, „Мариа Мариа“.

Видеото моментално има повеќе од 20 милиони прегледи, а тоа значи дека толку пати светот ги видел голите гради на Ријана.

Пејачката во спотот танцува сензуално и секси додека проѕирните маички ги покажаа нејзините гради.

Погледнете.