Home LIFE STYLE 5 жени го облекоа бикинито на Кардашијан: Ова се нивните реакции

5 жени го облекоа бикинито на Кардашијан: Ова се нивните реакции

SHARE

Светот е „полн“ со бизарни костими за капење, кои девојките од кланот Кардашијан-Џенер ги обожуваат.

И додека тие ги носат без проблем, веројатно вие никогаш не би се осмелиле да се појавите во такво бикини.

По раѓањето на второто дете, Ким брзо се врати во форма и го покажа своето тело на плажа. Тоа го направи во чуден бел костим за капење, кој за многумина е бизарен.

Но, што се случува кога обични дами ќе решат да го облечат истиот костими за капење?

Погледнете ја нивната реакција.

Етиен

„Чувстувам дека моите гради во секој момент ќе „излезат“ од костимот за капење“.

Алексис

„Не е ова костимот за капење кој би го носела на семеен одмор, но секако би го носела на плажа“.

Стефани

„Овој костим за капење има толку многу дупки, па кога го облекувам незнам во која дупка оди мојата рака, а во која нога“.

Дасиа

„Лелееее! Се чувстувам буквално како да сум гола“.

Монтана

„Која е потребата луѓето да го носат ова бикини. Гледајте градите ми излегуваат и цел стомак ми е надвор“.