Home INFO Адел има нов хит! Еве како звучи (видео)

Адел има нов хит! Еве како звучи (видео)

16
реклама:Лето во Банско

Адел ја претстави новата песна „Easy on me“, која за кратко време наиде на огромен интерес кај публиката.

За само 9 часа, видео записот на ЈуТјуб каналот го прегледале над 16 милиони фанови.

Во стилот на Адел, повторно станува збор за балада.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------