Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Амал Клуни во секси комбинезон го покажа згодното тело по породувањето

Амал Клуни во секси комбинезон го покажа згодното тело по породувањето

SHARE

Амал Клуни во јуни на свет ги донесе близнаците Александар и Ела, а неколку недели подоцна го имаше своето појавување во јавност.

Сега адвокатката го покажа своето тело во интересен комбинезон, кој сигурно ќе ви се допадне.

Таа со својот сопруг Џорџ Клуни беше на вечера во елитен ресторан на езерото Комо.

Амал изгледа одлично!

РЕКЛАМИ:
Loading...