Home ШОУ БИЗз Балкан Анастасија Ражнатовиќ објави емотивна слика со Аркан

Анастасија Ражнатовиќ објави емотивна слика со Аркан

SHARE

Анастасија Ражнатовиќ често покажува емоции на социјалните мрежи, но на многумина им се чини дека оваа фотографија е најтрогателна од сите!

Ќерката на Цеца и покојниот Аркан постави фотка на која е во прегратката на татко и, а сликата е поставена така да изгледа како да е сликана денес.

„Како би изгледало јас и татко ми да сме денес задно. Те сакам тато“ – напиша младата Анастасија , а сликата собра илјадници лајкови.

анастасија

РЕКЛАМИ:
Loading...