Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Андреја Пејиќ го покажа момчето

Андреја Пејиќ го покажа момчето

SHARE

После повеќе од една година од промена на полот, супермоделот пронајде и сродна душа во еден од богатите американски деца.

Манекенката (24) се пофали на нејзиниот профил на Инстаграм со фотографија на која се бакнува со момче.

Нејзините воодушевени фанови открија во коментарите дека момчето кое ја освои Андреја е американецот Хари Брант.

Хари е пет години помлад од Андреја, но тоа не ги спречува да уживаат во љубовта.

Инаку, Хари, во Америка важи за претставник на новата генерација разгалени богаташи и личност без чие присуство не може да помине ниту една забава.

English breakfast eat your heart out #WakeUpAndSmellTheTea

A photo posted by Andreja Pejic (@andrejapejic) on

Хари тесно е поврзан со модата, затоа што неговиот постар брат Питер е манекен и дизајнер, но младиот Хари сеуште не ја пронашол неговата идеална професија.

Како што Питер јавно се декларираше за геј, исто се шушкаше и за Хари.

Момчето на Андреја е син на милијардерот Питер Брант постариот и познатата манекенка Стефани Сијмор.

Тие што го познаваа велат дека слуша џез и дека се што посакува добива.

Андреја и Хари се запознаа на работа, а во последните неколку недели одмарале во местото Гринвич, во Конектикат.

Парот моментално е на романтичен одмор на Бахамите.

💑

A photo posted by Andreja Pejic (@andrejapejic) on

РЕКЛАМИ:
Loading...