Home ШОУ БИЗз Трач Џенифер Анистон се поблизу до Бред Пит

Џенифер Анистон се поблизу до Бред Пит

SHARE

Актерката Џенифер Анистон, која го носи епитетот најубаво тело во Холивуд, се сели во Лондон на одредено време.

Овде Анистон ќе ја снима својата нова комедија „Miss You Already“.

Извори блиски до неа тврдат дека се обидува да изнајми куќа во близина на нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит кој минатата година со своето семејство живееше во Лондон.

„Немала апсолутно ништо со Бред откако во 2005 се разведоа, но сега, доколку живеат во близина, се е можно“ – изјавил близок пријател на Анистон за американски медиум.

Филмот на Анистон ќе се промовира во 2013 година, а во филмот има улога и британската актерка Тони Колет.

РЕКЛАМИ:
Loading...