Home ШОУ БИЗз Балкан Аца Лукас фатен со нова девојка

Аца Лукас фатен со нова девојка

SHARE

Аца Лукас во два часот наутро беше фотографиран како во автомобилот зборува со мистериозна девојка.

По разговорот девојката влезе во аптека, а тој зборуваше на телефон.

Папараците на „Курир“ забележале дека таа од аптеката излегла за 10-на минути влегла во автомобилот и му покажала на Лукас што се купила.

Бидејќи наоколу имало луѓе тие двајца се воздржувале па не „падна“ бакнеж.

Аца Лукас имаше слободна вечер, па очигледно оваа девојка му значи многу штом реши ноќта да ја помине со неа.