Home ШОУ БИЗз Балкан Аца Лукас фати „опасна“ девојка: Сите зборуваат за тетоважата на Бранислава

Аца Лукас фати „опасна“ девојка: Сите зборуваат за тетоважата на Бранислава

SHARE

Аца Лукас по аферата на неговата сопруга продолжи со животот, а на јавноста гордо и ја претстави неговата девојка Бранислава.

Неговата нова избраничка се труди да е беспрекорна со секое појавување во јавност, а многумина ја коментираат нејзината тетоважа.

Српските медиуми сакаа да ја дознаат приказната зад нејзината тетоважа, па од српски „Курир“ се обратија кај тату артистот, Ива Миладиновиќ.

„Станува збор за Римска или Грчка воинка. Повеќе би рекла дека е Римска, но можеби грешам. Направена е одлично. Фини сенки, одлично сработен реализам. Во секој случај пофалби за мајсторот на оваа тетоважа“, вели таа.

РЕКЛАМИ:
Loading...