Home ШОУ БИЗз Балкан Аца Лукас ја даде првата изјава откако беше примен во болница (видео)

Аца Лукас ја даде првата изјава откако беше примен во болница (видео)

SHARE

Аца Лукас вчера беше примен во болница откако му се слошило пред настапот.

Фолкерот требаше да одржи настап во Сребреник, но поради влошената здравствена состојба, истиот беше откажа.

Аца Лукас колабирал и примил инфузија, од која денес му е многу подобро.

Фолкерот ја даде првата изјава откако заврши во болница, а вие погледнете ја ТУКА!