Home ШОУ БИЗз Балкан Азис направи live видео, а заборави да го скрие вибраторот во позадина...

Азис направи live видео, а заборави да го скрие вибраторот во позадина (фото)

SHARE

Азис, најголемата ѕвезда од Бугарија, во една прилика изјави дека му е смачено сите да го испрашуваат за неговата сексуалност поради ексцентричниот изглед, па пејачот се тргна од јавниот живот.

После две години долга пауза, Азис се врати на музичката сцена буквално како нов човек кој едвај го препознавме.

Последно пејачот реши преку видео во живо да им се обрати на фановите и да одговори на нивните прашања, но за жал не забележа еден детал.

Во собата од каде имаше вклучување, Азис заборавил да го тргне пенисот кој се појави во позадина.