Home СПОРТ Фудбал Бабунски ќе се раздели со Барселона Б!

Бабунски ќе се раздели со Барселона Б!

Како што пренесуваат шпанските медиуми, македонскиот интернационалец ќе го раскине договорот со каталонскиот гигант.

Давид Бабунски одлучил да го раскине договорот со Барселона Б, а во меѓувреме добил и неколку понуди, иако се шпекулира дека би можел да остане во Шпанија.

Повеќе спорт: sport365.mk

РЕКЛАМИ:
Loading...