Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Бакнежот на Камила Кабело и Емили Ратрајковски кој собра 2 милиони лајкови...

Бакнежот на Камила Кабело и Емили Ратрајковски кој собра 2 милиони лајкови (видео)

реклама:G Natural

На социјалните мрежи се појави видео од бакнеж во устата помеѓу пејачката Камила Кабело и манекенката Емили Ратајковски. Снимката е направена на традиционалната забава во бело во Њујорк, организирана од бизнисменот Мајкл Рубин.

Во видеото се гледа како Кабело и Ратајковски уживаат во забавата, се фотографираат со своите колеги, а потоа одеднаш се бакнуваат во уста. Видеото брзо стана вирално, а фотографијата од бакнежот на Инстаграм профилот на пејачката собра речиси два милиони лајкови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------