Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Балоните го открија полот на близнаците: Прв подарок за Бијонсе во болница...

Балоните го открија полот на близнаците: Прв подарок за Бијонсе во болница (фото)

SHARE

Веќе на големо се зборува дека Бијонсе и Џеј Зи повторно станаа родители, а со секој изминат ден фактите само го потврдуваат тоа.

Последно пред болницата во Лос Анџелес се појави мистериозна жена со два балони, на кои едниот пишува девојче, а на другиот момче, додека на картичката стојат иницијалите Б и Џ.

Се верува дека балоните се наменети за близнаците на двојката, па со ова беше откриен и нивниот пол.

Инаку во петокот Џеј Зи беше забележан како оди во истата болница.