Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Балотели и Парис Хилтон заедно на Ибица

Балотели и Парис Хилтон заедно на Ибица

SHARE

Медумите забележале дека Марио се повеќе има сличности со Кристијано Роналдо.

Имено, Португалецот претходно исто така бил во врска со Рафаела Фико, а со Парис поминал дива ноќ во Америка.

Напаѓачот на Манчестер Сити, Марио Балотели и понатаму ужива во магијата на летото, додека неговите соиграчи на големо се подготвуваат за почеток на новата сезона.

Ексцентричниот Италијанец, кој неодамна дозна дека поранешната девојка Рафаела Фико е бремена, после минатонеделните забави во Сен Тропе, забавата ја продолжи на Ибица.

Во еден од популарните клубови на овој остров, Балотели „налета“ на наследничката на империјата „Хилтон“, Парис Хилтон.

Марио и младата Американка еден ден од вечерта ја поминале заедно.

РЕКЛАМИ:
Loading...