Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Барак Обама го откри полот на близнаците на Бијонсе и Џеј Зи

Барак Обама го откри полот на близнаците на Бијонсе и Џеј Зи

SHARE

Џеј Зи се јави на Твитер, откако последен пат тоа го направи во март.

Раперот овој пат напиша кои се неговите омилени рапери и најголема инспирација во животот.

На ова излагање на Твитер се јави и екс претседателот Барак Обама кој случајно го откри полот на близнаците на Џеј Зи.

„Џеј и јас сме „луди“ по своите ќерки, иако тој ќе ме победи откако ќе се родат близначките. И да се соочиме со реалноста имаме жени кои се многу попопуларни од нас“.

Дали Бијонсе на свет донесе две девојчиња останува да видиме.