Home INFO Бебето на Раста накитено со Версаче злато

Бебето на Раста накитено со Версаче злато

SHARE

Познатата српска двојка Ана Николиќ и Стефан Раста пред девет месеци станаа родители на малата Тара.
Гордите родители на социјалните мрежи ретко објавуваат фотографии од Тара, но и кога го прават тоа ликот на девојчето не се гледа.
Така беше и овојпат кога Раста на својот Инстаграм профил го објави скапиот подарок за својата ќерка.
Бебето блесна во златен Версаче ланец, а фановите се поделени со мислењата дали е во ред на толку мало бебе да се кити со вакви аксесоари.

… nisam imao gazdu nikad, dok se ti nisi pojavila … moj BOSS! #ljubav #zivot #tara

A post shared by STEFAN (@stefanrasta) on

РЕКЛАМИ: