Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Кој роденденски подарок најмногу му се допадна на Бекам?

Кој роденденски подарок најмногу му се допадна на Бекам?

SHARE

По повод неговиот 37 роденден, членовите на семејството на Дејвид Бекам баш пријатно го изненадиле.

„Момците ми направија роденденски појадок!“, напишал Бекам под фотографијата која ја објави на Фејсбук, а на кој се гледа вистински британски појадок со сланина, кобасици, јајца. Масата била украсена со цветови и со роденденски капи.

Дејвид, 37-от роденден го прославил во кругот на семејството, а освен со појадок го изненадиле и со многу подароци.

Најмогу ми се допаднал дресот на кошаркарската легенда Меџик Џонсон, за кој напишал дека е „најдобар роденденски подарок досега“.

Бекам со најубавиот роденденски подарок за него досега
Бекам со најубавиот роденденски подарок

Така, Бекамови ушет една покажаа дека иако се богати и славни, на прво место и најважно од се и понатаму им е нивното семејство и заедничките моменти кои ги поминуваат.

РЕКЛАМИ:
Loading...