Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Безобразно секси, Јелена Карлеуша објави голи фотки на снег и направи хаос...

Безобразно секси, Јелена Карлеуша објави голи фотки на снег и направи хаос на Инстаграм (фото)

реклама:Лето во Банско

Нај контраверзната пејачка Јелена Карлеуша повтоно ги раздрма своите фанови но и сите кои ги видоа нејзините нови секси фотки направени во Копаоник каде што во моментов ужива.

Таа овој пат на нејзиниот Инстаграм профил објави неколку фотографии каде што е само по долна облека на снег доволна причина повторно да го привлече вниманието врз себе.

Не е потребен коментар доволни се сликите…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------