Home INFO Би се осмелиле ли да ги облечете? Бикини на Јелена Карлеуша кои...

Би се осмелиле ли да ги облечете? Бикини на Јелена Карлеуша кои ништо не покриваат (видео)

реклама:hotel PREMIER

Српската пејачка Јелена Карлеуша е контроверзна, провокативна, секогаш во центарот на вниманието.

Диктира трендови и секогаш е ултра модерна.

Но многу од модните парчиња на српската пејачка Јелена Карлеуша ретко која дама би се осмелила да ги има на себе.

Во пресрет на летото, пејачката се разголе и на Инстаграм објави видео во кое позира во бикини кои едвај успеваат да ги прекријат интимните делови.

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------