Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Бијонсе без грам шминка ужива на јахта

Бијонсе без грам шминка ужива на јахта

SHARE

Оваа недела Бијонсе го прослави својот 36-ти роденден, а по раѓањето на близнаците одморот и е повеќе од потребен.

Ѕвездата беше забележана на јахта со своите пријатели, додека на лицето немаше грам шминка.

Бијонсе носеше зелен фустан со цветен принт кој го искомбинира со впечатливи златни обетки и повторно изгледаше одлично!

На папарацо фотките пејачката изгледа како да ужива во моментот во мир и тишина на луксузната јахта.

РЕКЛАМИ:
Loading...