Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Бијонсе ја има најгрдата елка за Нова Година

Бијонсе ја има најгрдата елка за Нова Година

SHARE

Бијонсе е подготвена за Божиќ!

Ова го потврдија и последните фотографии кои ги објави на социјалните мрежи, а ја покажуваат празничната атмосфера во нејзиниот дом.

Пејачката се одлучи за две елки, од кои едната е украсена во стилот на нејзиниот последен албум „Lemonade“.

Токму оваа елка доби многу негативни коментари, а фановите беа разочарани од елката на Бијонсе.

бијонсе нова година

Можеби елката не им се допадна, но со сигурност тие беа воодушевени од изгледот на пејачката.

Бијонсе позираше во краток фустан со долги ракави и длабоко деколте пред поубавата елка.

бијонсе нова година

РЕКЛАМИ:
Loading...