Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Бијонсе на Греми носеше ланче вредно 12 милиони долари

Бијонсе на Греми носеше ланче вредно 12 милиони долари

134
0
SHARE

Речиси една недела по одржувањето на Греми наградите и неколку недели по објавата за втората бременост на Бијонсе, светот сеуште зборува за музичката дива.

Бијонсе имаше одличен настап, а по истиот се појави во тесен црвен фустан кој го истакна нејзиното стомаче.

Пејачката буквално блескаше, а денес сите зборуваат за нејзиниот накит.

На манифестацијата во Лос Анџелес, таа на вратот носеше дијамантски накит од Лорејн Шварц.

Блескавиот моден додаток има над 300 карати и чини околу 12 милиони долари.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here