Home INFO Бијонсе во ист чизми како Јелена Карлеуша (фото)

Бијонсе во ист чизми како Јелена Карлеуша (фото)

SHARE

Бијонсе е последна ѕвезда во низа која ги облече славните чизми на Сен Лорен.

Станува збор за чизми изработени од илјадници кристали, а чинат 10.000 долари.

Прва која ги облече и промовираше овие чизми е Ријана, а потоа истите ги носеа и Наоми Кембел, Кендал Џенер, но и Јелена Карлеуша.

????????????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Бијонсе чизмите ги искомбинира со краток шорц со кој го покажа задникот.

Во секој случај пејачката изгледаше одлично!

РЕКЛАМИ:
Loading...