Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Бијонсе за „Vogue“ позира во фустан под кој не носи ништо

Бијонсе за „Vogue“ позира во фустан под кој не носи ништо

SHARE

33-годишната пејачка уште еднаш ги покажа своите примамливи облини.

Како и секогаш Бијонсе изгледа совршено.

Септемвриското издание на „модната библија” Vogue на својата насловна страна ја има токму Бијонсе.

Пејачката позираше во неколку секси фустани, меѓу кои е и оној под кој не носи долна облека.

Зад овој секси фустан се потпишува Версаче.

бијонсе

За другиот изглед е заслужна дизајнерката Стела Мек Картни.

За оваа фотосесија Бијонсе се одлучила за минимална шминка и мокра коса, која додава повеќе сексипил на фотографиите.

hitportal bijonse

бијонсе

бијонсе

ВИДЕО: Бијонсе за „Vogue“

РЕКЛАМИ:
Loading...