Home ШОУ БИЗз Балкан Билборд со Карлеуша предизвика хаос во сообраќајот во Белград

Билборд со Карлеуша предизвика хаос во сообраќајот во Белград

SHARE

Освен што Јелена Карлеуша секојдневно прави хаос на социјалните мрежи, таа умее да предизвика и сообраќаен хаос.

Билбордот со кој се најавува големиот и долго најавуван концерт на Јелена Карлеуша во Белград, предизвика вистински хаос во сообраќајот.

Билбордот, кој е со огромни размери, го закочи сообраќајот бидејќи луѓето застанувале да го погледнат.

Концертот на Јелена Карлеуша ќе се одржи на 15 јуни на Ушче.

Таа напорно работи не само на продукцијата на концертот, туку и на нејзината линија со која постојано се фали на Твитер.

РЕКЛАМИ:
Loading...