Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Блејк Лајвли, Хајди Клум и Софија Вергара ѕвезди на црвениот тепих (фото)

Блејк Лајвли, Хајди Клум и Софија Вергара ѕвезди на црвениот тепих (фото)

SHARE

Тие се најсекси жените во Холивуд, кои со последното појавување на црвениот тепих никого не оставија рамнодушен.

Блејк Лајвли, Софија Вергара и Хајди Клум се одлучија да играат на сигурно, па се појавија во креации во црна боја.

Но, и покрај се, тие изгледаа неверојатно добро.

Дамите се појавија на промоцијата на новата колекција на дизајнерката на накит Lorraine Schwartz.

Погледнете што носеа.