Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Блејк Лајвли ослабе 27-килограми, еве како изгледа

Блејк Лајвли ослабе 27-килограми, еве како изгледа

SHARE

Блејк Лајвли е вистнска модна икона која секогаш е во топ форма.

Но, актерката сепак се пофали со своето затегнато тело и откри дека изгубиле 27 килограми кои ги добила за време на бремноста.

„10 месеци требаше да ги добијам, а само 14 да ги изгубам. Многу сум горда“, стои под нејзината фотографија.

Блејк која со актерот Рајан Рејнолдс има две ќерки изгледа подобро од било кога.