Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Блесна на црвениот тепих: Анџелина Џоли во бела тоалета

Блесна на црвениот тепих: Анџелина Џоли во бела тоалета

SHARE

Анџелина Џоли со своето појавување синоќа на црвениот тепих ги остави сите без зборови.

На Critics’ Choice Awards се појави облечена во снежно бел фустан со детали од пердуви.

Изгледот беше надополнет со сребрени кадифени високи потпетици и минимален накит.

РЕКЛАМИ: ---