Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Блесна во Њујорк: Адриана Лима во златен фустан!

Блесна во Њујорк: Адриана Лима во златен фустан!

SHARE

Појавувањето на Адриана Лима не можеше да остане не забележано, бидејќи моделот буквално блесна во златен фустан.

Таа се појави на IWC Schaffenhausen For The Love Of Cinema галата, каде облече златен фустан со црни детали, во комбинација со црни сандали, зачадени очи и елегантно залижана коса.

Сосема очекувано, во фокусот на вниманието беа нозете, благодарение на високиот шлиц.

РЕКЛАМИ: