Home INFO Бомбици од само две состојки – готови се за 10 минути

Бомбици од само две состојки – готови се за 10 минути

реклама:G Natural

Брзи посни бомбици од само 2 состојки.

СОСТОЈКИ:
200 гр урми
100 гр ореви

НАЧИН НА ПОДГОТОВКА:
Исчистете ги урмите од коски, па ставете ги со оревите во блендер и добро изблендирајте.
Обликувајте бомбици, оставете ги крато во фрижидер, па ставете ги во хартиени корпички.
Уживајте!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------