Home ШОУ БИЗз Балкан Бранислава се пофали со романтичен подарок од Аца Лукас

Бранислава се пофали со романтичен подарок од Аца Лукас

4769
0
SHARE

Бранислава Пашајлија и Аца Лукас се во среќна врска, а пејачот ја изненади со романтичен порадок.

На социјалните мрежи таа објави фотографија на која позира со огромен букет цвеќе и многу балони.

„Овој човек е неверојатен! Мојот маж! Те сакам“, стои под фотографијата.

Само за потсетување, Аца и Бранислава се во врска речиси еден месец, откако се дозна за аферата на Соња Вуксановиќ со Марко Јариќ.

❤❤❤❤Ovaj čovek je neverovatan! Moj muškarac! Volim te!???????????? @aleksandar_vuksanovic_official ❤❤❤❤

A post shared by Branislava Pašajlija ???? (@braniiislava) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here