Home INFO Браво за хирургот: Вака изгледала Анастасија Ражнатовиќ пред естетските корекции

Браво за хирургот: Вака изгледала Анастасија Ражнатовиќ пред естетските корекции

реклама:G Natural

Таа е ултра популарна на социјалните мрежи. Има над милион следбеници. Убава е, атрактивна, веќе успешно плови во музичките води.

Анастасија Ражњатовиќ, ќерката на Цеца Ражњатовиќ за само неколку години доживеа голема трансформација во својот изглед.

Од девојче со тенки усни и крив нос, до вистинска убавица.

Српските медиуми досега неколку пати пишуваа за нејзините пластични операции, но Анастасија како и нејзината мајка Цеца ги негираа истите.

Но, доколку се погледнат нејзините фотографии од пред некоја година и денес, повеќе од очигледни се естетските промени во нејзиниот изглед.

„Магично“ исчезна неправилниот нос на Анастасија, а нејзините усни и гради се пополни од било кога.

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“